Гвардіола: Манчестер Сіті перемагав на Олд Траффорд частіше, ніж на будь-якому іншому стадіоні

6 листопада 2021 Читать на русском

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу у матчі 11-го туру АПЛ проти Манчестер Юнайтед (2:0).

"На Олд Траффорд Манчестер Сіті загалом завжди добре грає. Тут ми перемагали багато разів, набагато частіше, ніж на будь-якому іншому стадіоні. Сьогодні був чудовий матч, гарна гра та заслужена перемога. Ми додали собі в скарбничку ще три очки.

Манчестер Юнайтед – Манчестер Сіті – 0:2 – відео голів та огляд матчу

Вони дуже небезпечні. Тож нам потрібно було багато контролювати м'яч. Якщо дозволити їм розбігтися на Олд Траффорд, ситуація стає схожою на Енфілд. Вони здатні на таке. Рахунок був 2:0, і все йшло комфортно. Я не відчував потреби у замінах. Залишилось 27 ігор.

За винятком 10 хвилин у середині першого тайму, ми весь час володіли м'ячем. Це дозволило нам грати у свій футбол. Чи могли ми забити більше? Все в порядку. Я завжди вимогливий, але дуже задоволений сьогоднішнім результатом. Це була та гра, яка нам була потрібна", – цитує Гвардіолу ВВС.