Григорчук поскаржився на "прокляття" Чорноморця після чергової втраченої перемоги

7 грудня 2022 Читать на русском

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук засмучений, що команда здобула лише одне очко у матчі проти Руха (2:2).

"Думаю, у цій частині сезону ми мали 5-6 матчів, які були 100% виграшними для нас. За всіма складовими футболу. Це досить сильний удар, але треба впоратися і йти далі.

Рух – Чорноморець – 2:2 – відео голів та огляд останнього матчу УПЛ у 2022 році

Не можна сказати, що команда підсіла чи щось таке. На жаль, у нас часто так буває, коли стратегічно все мало складатися по-іншому. Перший тайм взагалі без питань, був під нашим контролем. Другий тайм вийшов трохи іншим, хоча й там ми мали моменти, щоб просто закрити гру. Я б не сказав, що ми змінювали свій стиль гри. Але, звичайно, десь у підсвідомості сиділо – 2:0, можна зіграти акуратніше. Як правило, таке не допомагає. Потрібно досягати такого стану, щоб далі контролювати гру, створювати моменти. У нас цього не вийшло.

Це не були провальні 45 хвилин. Ми мали досить нагод, щоб забити і довести матч до перемоги. Припустилися помилок, внаслідок яких нам забили 2 м'ячі", – резюмував Григорчук на післяматчевій прес-конференції.

Рух розписав бойову нічию з Чорноморцем – львів'яни оформили камбек з 0:2 і завершили рік поза зоною вильоту