Григорчук переписав історію рекордів чемпіонатів Білорусі

16 травня 2021 Читать на русском

Український наставник солігорського Шахтаря Роман Григорчук продовжує знищувати суперників у сусідній першості.

У 9-му турі чемпіонату Білорусі солігорський Шахтар Романа Горигорчука на виїзді не без проблем здолав гродненський Неман (2:1) і вписав своє ім'я в історію місцевого футболу.

У Білорусі гравця матчу нагородили піцою від бару "П’ятачок" – трагікомедія вікенду

Пропустивши першими вже на початку матчу, "гірники" ще до перерви зуміли зрівняти, після того, як господарі не змогли реалізувати пенальті. У другому таймі свій шанс з одинадцятиметрового солігорці не змарнували і здобули вольову перемогу.

Звитяга стала для Шахтаря дев'ятою поспіль у чемпіонаті – команда Григорчука, таким чином, встановила рекорд футбольної Білорусі за кількістю перемог на старті сезону.

Раніше найдовша переможна серія зі старту чемпіонату становила вісім матчів і лише три команди спромоглись на таке досягнення – Динамо Мінськ у 1995 році, МПКЦ у 1996-му і БАТЕ у 2018-му.

Аталанта вийшла в ЛЧ – Маліновський забив, став рекордсменом та залишається топ-асистентом Італії перед битвою сезону