Гравцю Арсенала брутально наступили на обличчя – арбітр переглянув повтор і не показав навіть жовту

7 грудня 2021 Читать на русском

Захисник Евертона Бен Годфрі став антигероєм епізоду, який масово обговорюють у соцмережах. Все через свою гру в матчі 15-го туру АПЛ проти Арсенала.

На 29-й хвилині поєдинку 23-річний захисник боровся за м'яч із Такехіро Томіясу. Японець впав на газон за боковою лінією, а Годфрі наступив йому ногою на обличчя. Оборонець "канонірів" лише дивом не отримав травми, а от для гравця Евертона також все обійшлося.

Евертон переміг Арсенал у скандальному матчі з двома скасованими голами Рішарлісона та шедевром Грея

Арбітр переглянув повтор і навіть після цього не показав Бену бодай жовту картку, чим неабияк розлютив Мікеля Артету і тренерський штаб Арсенала.

Годфрі таки дістав свій "гірчичник" від Майка Діна, але вже в другому таймі за інший фол. Евертон тривалий час поступався 0:1, але під завісу матчу забив двічі та вирвав перемогу. Команда Рафи Бенітеса піднялася на 12 місце, Арсенал – 7-й.

Маліновський змінив лідера Серії А, Рангнік дебютував з перемоги в МЮ, провали Шевченка та Хаві – підсумки євровікенду