Градецкі: У матчі з Баварією я загубив контактні лінзи і грав майже наосліп

1 грудня 2019 Читать на русском

Голкіпер леверкузенського Байєра Лукаш Градецкі поділився враженнями від переможного матчу 13-го туру Бундесліги проти Баварії (2:1).

"Я загубив контактні лінзи у першому таймі і майже нічого не бачив протягом часу, що залишилися до перерви – понад 20 хвилин. Спробуйте зіграти з Баварією, бачачи лише на одне око", – наводить слова Градецкі у своєму Твіттері видання Goal.com.

Сенсаційна перемога "фармацевтів" у відеоогляді матчу Баварія – Байєр – 1:2

Нагадаємо, після 13-ти турів Байєр у турнірній таблиці чемпіонату Німеччини посідає сьому сходинку, набравши 22 очки. Баварія ж у вчорашньому матчі зазнала лише другої поразки у сезоні і з 24 балами йде четвертою.

Байєр у меншості втримав перемогу над Баварією у Мюнхені, Борусія Д переграла Герту: 13-й тур Бундесліги, субота