Головний тренер Інгульця Лавриненко звинуватив Прикарпаття у стимулюванні третьою стороною

16 липня 2020 Читать на русском

Наставник Інгульця Сергій Лавриненко прокоментував скандальну перемогу своєї команди у матчі 24-го туру Першої ліги над Прикарпаттям (1:0).

Нагадаємо, Інгулець мінімально обіграв Прикарпаття завдяки скандальному пенальті, який призначив Іван Бондар на останній компенсованій хвилині – гравець господарів перечепився через власну ногу та впав у штрафному майданчику суперника. Окрім того, у другому таймі арбітр вилучив одного з гравців і головного тренера Прикарпаття. Згодом наставник івано-франківської команди заявив, що чув у перерві розмову арбітрів, в якій вони домовились залишити у другому таймі його команду у меншості.

Перша ліга: Інгулець переміг Прикарпаття завдяки вигаданому пенальті, Минай обіграв Агробізнес та повернувся у топ-3