Гольове божевілля з шедеврами, українським слідом і хет-триком у відеоогляді матчу Евертон – Уотфорд – 2:5

24 жовтня 2021 Читать на русском

Уотфорд яскраво розгромив Евертон у 9-му турі АПЛ. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на Футбол 24.

Девіс забив вже на 3-й хвилині після чудового проходу Грея, а Уотфорд миттєво відповів голом Кінга. Рішарлісон по перерві вдруге вивів Евертон вперед, розбудивши звіра.

Челсі забив 7 голів Норвічу й закріпив лідерство в АПЛ, Уотфорд розтрощив Евертон, Лідс врятував нічию з Вулверхемптоном

"Шершні" не стримались і "поласували" "ірисками": гол Куцки головою, красиві два м'ячі Кінга і фінальне не менш шедевральне знущання Денніса Бонавентуре – колишнього вінгера луганської Зорі. Уотфорд набрав 10 очок і піднявся на 14 місце, Евертон з 14 пунктами залишився восьмим.