Гольова феєрія та перший єврокубковий м'яч Веа-молодшого у відеоогляді матчу Селтік – Лілль

11 грудня 2020 Читать на русском

У фінальному турі групового етапу Ліги Європи шотландський Селтік перестріляв французький Лілль (3:2). Дивіться відео забитих м'ячів і найкращих миттєвостей поєдинку.

"Кельти" відкрили рахунок на 21-й хвилині після кутового – Тернбулл навісив, а Крістофер Жульєн прокинув м'яч у дальній кут. Проте, гості забили у відповідь вже за три хвилини. Це Язиджі підібрав м'яч після необачної передачі оборонця і прострілив на Жонатана Іконе – 1:1.

Божевільна перестрілка та голасо Елнені у відеоогляді матчу Дандолк – Арсенал

Статус-кво шотландці відновили на 28-й – Каллум Макгрегор впевнено реалізував одинадцятиметровий за безглуздий фол проти Фрімпонга. У другій половини команди обмінялися голами. Спочатку Тімоті Веа забив дебютний гол у єврокубках, вдало зігравши на добиванні після штрафного. Але на 75-й Девід Тернбулл вирвав перемогу для Селтіка – талант класно замкнув фланговий простріл Айєра.

Ліга Європи: Лестер спокійно виграв групу Зорі, Мілан скинув з першого місця Лілль завдяки красивому голу Хауге