Голкіпер Бохума не реалізував пенальті у стилі Рамоса, але потім його команда забила зі своєї половини

8 листопада 2021 Читать на русском

Кілька епічних подій трапилося у матчі 11-го туру Бундесліги Бохум – Хоффенхайм (2:0).

Господарі відкрили рахунок в середині першого тайму, а ще через 10 хвилини отримали право на пенальті. До позначки підійшов голкіпер Мануель Ріманн, але пробив настільки ж незграбно, як Серхіо Рамос у знаменитому півфіналі ЛЧ проти Баварії.

Борусія Д у важкому матчі поступилась РБ Лейпциг, Баварія здолала Фрайбург, Армінія здобула першу перемогу в сезоні

Хоффенхайм намагався врятуватися від поразки. У компенсований час на подачу з кутового пішов навіть голкіпер, але все завершилося катастрофою. М'ячем заволодів Бохум. Мілош Пантовіч забив вже у порожні ворота зі своєї половини поля.