"Гол Ярмоленка – емоційний момент, дуже радий за нього", – Райс

1 вересня 2019 Читать на русском

Півзахисник Вест Хема Деклан Райс поділився враженнями від перемоги у матчі 4-го туру АПЛ проти Норвіча та виділив гол Андрія Ярмоленка.

"Гол Ярмоленка – дуже емоційний момент. Він не грав дуже довго і поступово, але впевнено набирав форму.

Дебютний гол Ярмоленка у сезоні у відеоогляді матчу Вест Хем – Норвіч – 2:0

Сьогодні Ярмоленко прекрасно відіграв, я неймовірно радий за нього. Він влучив у стійку за кілька хвилин до гола, а після цього переправив м'яч у сітку воріт. Ярмоленко заслужив на це після довгої перерви, він пропустив багато в минулому році і видно, наскільки це важливо для нього", – поділився Райс у коментарі офіційному сайту Вест Хема.

Нагадаємо, Вест Хем обіграв Норвіч (2:0), а голами відзначились Аллє та Ярмоленко.

Вест Хем – Норвіч: Ярмоленко голом відповідає на закиди щодо шаленої зарплати – разом з рекордним Аллє веде в Європу