Гол у ворота Динамо в день похорону батька – зворушлива історія від ЛНЗ

23 вересня 2023 Читать на русском

У розташуванні ЛНЗ напередодні матчу з Динамо сталась драматична історія.

Хавбек ЛНЗ Віталій Бойко за день до гри з Динамо втратив батька, повідомляє технічний директор клубу Андрій Колісник у власному Telegram-каналі.

Гармата Бражка у відеоогляді матчу ЛНЗ – Динамо – 2:4

Похорон відбувся сьогодні вранці, а Бойко мав пропустити поєдинок. Втім, за кілька годин до гри Віталій зателефонував і сказав, що хоче бути з командою. Бойко залишився у запасі, але був змушений замінити травмованого капітана команди. А у 2 таймі Віталій, отримавши капітанську пов'язку, забив у ворота Динамо з пенальті, та присвятив гол своєму татові.

Нагадаємо, Динамо обіграло ЛНЗ з рахунком 4:2. У складі черкасців забили Віталій Бойко та Максим Прядун.

Динамо дотиснуло ЛНЗ в матчі УПЛ – 5 голів за тайм, бомба плюс асист Бражка, сміливі ходи Луческу і лідер Ярмоленко