Гол Раміреса перервав "суху" серію збірної Бразилії – форвард Динамо присвятив історичне досягнення батькові

8 жовтня 2021 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Легіонер Динамо Ерік Рамірес відзначився цікавим досягненням у матчі з пентакампеонами.

Як відомо, у матчі кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року збірна Венесуели на своєму полі приймала Бразилію і поступилась з рахунком 1:3.

Рамірес забив Бразилії у матчі відбору до ЧС-2022 – гол форварда Динамо не допоміг Венесуелі вистояти проти "селесао"

За господарів забив нападник Динамо Ерік Рамірес, вразивши ворота суперника ударом головою.

Цікаво, що окрім того, що цей гол став дебютним для представника чемпіона України у складі збірної Венесуели, він перервав історичну серію бразильців, які не пропускали в останніх шести матчах відбору ЧС-2022. Це була найдовша "суха" серія в історії відбіркових турнірів Південної Америки.

До слова, Рамірес став також другим гравцем, якому знадобилася найменша кількість хвилин (216) в історії національної команди, щоб забити гол збірній Бразилії. Після завершення матчу Ерік піднявся на трибуну і подарував історичну футболку своєму батькові.

Нагадаємо, 22-річний форвард Динамо у складі збірної Венесуели провів чотири матчі і забив один гол.

Що потрібно збірній України для путівки в плей-офф відбору на ЧС-2022: всі розклади перед вирішальним етапом