Гол Маліновського у відеоогляді матчу Генк – Антверпен – 4:0

4 травня 2019 Читать на русском

Генк Малііновського розтрощив Антверпен у 7 турі чемпіонської групи Ліги Жупіле (4:0). Дивіться відео голів та огляд матчу.

Бельгія. Ліга Жупіле

Генк – Антверпен – 4:0

Голи: Маліновський, 25 (пен), Самата, 55, Іто, 57, Хейнен, 90+1 (пен)

У 7 турі чемпіонської групи чемпіонату Бельгії Генк приймав Антверпен. На 25-ій хвилині матчу господарі заробили право на виконання пенальті.

Маліновський претендує на звання найкращого гравця року в Бельгії

11-метровий удар пішов виконувати український півзахисник Руслан Маліновський. 25-річний футболіст впевнено переграв голкіпера суперника Болата, пробивши у самісінький кут воріт.

Маліновський голом допоміг Генку обіграти Антверпен і зробити передостанній крок до чемпіонства

У другому таймі Генк забив ще тричі, а українець був змінений за рахунку 3:0, на 66-ій хвилині. Завдяки цій перемозі лімбуржці набрали 50 очок і наблизилися на відстань одного кроку від чемпіонства – 9 пунктів гандикапу. 3 очки в наступних трьох матчах гарантують Генку титул. Антверпен з 38 пунктами залишився на 3-му місці.