Гладкий дебютував за Зорю в переможному спарингу з Інгульцем – за команду Скрипника зіграв ще один потенційний новачок

30 серпня 2020 Читать на русском

Підопічні Віктора Скрипника в контрольному матчі здолали Інгулець (3:1). Олександр Гладкий, який перебуває на перегляді, вийшов на заміну.

Товариський матч

Зоря – Інгулець – 3:1

Голи: Білоцерковець, 17, Перовіч, 36, Янаков, 82 – ?, 30

Перемогу Зорі принесли влучні удари Білоцерковця, Перовіча та Янакова. Підопічні Сергія Лавриненка відповіли лише голом на 30-й хвилині. Зауважимо, що у другому таймі Віктор Скрипник випустив на поле Олександра Гладкого, який перебуває в розташуванні команди.

Гладкий відмовився від трансферу в Минай – у складі новачка УПЛ тренується інший екс-форвард збірної України

Також на поле повернувся Дмитро Іванісеня, який перехворів коронавірусом, та ще один потенційний новачок – нігерієць Абду. Про це інформує офіційний сайт Зорі.

Наступний спаринг команда Скрипника проведе 5 вересня проти Олександрії.

Українці підірвали ЛЧ: "Ребров лякає" роботою, Мілевський зі слідом Лукашенка виграє завдяки унікальному пограбуванню