Героїчний камбек, який не вдався: відео 7 голів і огляд матчу Вільяреал – Лех

9 вересня 2022 Читать на русском

Найяскравіший матч першого туру Ліги конференцій провели Вільяреал і Лех (4:3). Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".

Ліга конференцій у перший ігровий день подарувала мало видовищних поєдинків. Найбільше голів забили в Іспанії на матчі Вільяреала та Леха.

Манчестер Юнайтед – Реал Сосьєдад – 0:1 – відео скасованого гола Роналду та огляд матчу

Рахунок несподівано відкрили поляки, скориставшись на 2 хвилині помилкою Де Ла Фуенте. Чуквуезе вирівняв ситуацію шикарним ударом у дотик. А до кінця першого тайму Вільяреал забив ще двічі – дубль оформив Баена.

По перерві Лех зумів зрівняти рахунок. Обидва голи забив Ісхак. Спершу капітан реалізував пенальті, а потім відкрився під крутий пас у штрафному майданчику. Однак втримати нічию гостям не судилося – на останніх хвилинах Коклен вирвав перемогу для Вільяреала.