Герой Евертона відзначив роль Миколенка у врятованій нічиїй з Манчестер Сіті

1 січня 2023 Читать на русском

Півзахисник "ірисок" Демарай Грей поділився емоціями від гола у ворота "містян" у матчі 18-го туру АПЛ (1:1).

"Щойно м'яч відірвався від моєї ноги, я зразу все зрозумів. Миколенко звільнив більше місця, пробігши по зовнішній стороні.

Холанд ледь не зламав Миколенка у брутальному підкаті – відео нахабності зірки Ман Сіті

Ми повинні пишатись тим, що дотримувалися плану на гру. Ми продемонстрували чудовий характер", – цитує Грея журналіст Sky Sports Бен Граундс на своїй сторінці у соціальній мережі Твіттер.

Нагадаємо, Евертон пропустив у середині першого тайму, однак по перерві зумів зрівняти і втримав нічийний результат до кінця матчу. Несподівана втрата очок дозволила Арсеналу відірватись від команди Хосепа Гвардіоли вже на 7 пунктів.

Миколенко наблизив Зінченка до титулу, зупинивши Ман Сіті: не стримав Мареза, довів Холанда та створив умови для шедевра