Гент – Рапід – 2:1 – відеоогляд матчу, в якому гол Яремчука вивів бельгійців на Динамо

16 вересня 2020 Читать на русском

Форвард збірної України Роман Яремчук приніс перемогу Генту в матчі третього кваліфікаційного раунду ЛЧ проти Рапіда (2:1). Дивіться відео головних моментів зустрічі на "Футбол 24".

За 10 хвилин до перерви Дорш замкнув ідеальний навіс Кумса і вивів господарів вперед. Гент подвоїв перевагу вже у другій половині. Захисник Рапіда підчепив Чекветадзе у карному майданчику, за що арбітр призначив пенальті. До м'яча підійшов Яремчук і не без проблем переграв Штребінгера.

Гент оголосив ім'я нового наставника – клуб Яремчука пояснив звільнення Болоні

Гент не зміг втримати свої ворота "сухими", пропустивши в компенсований час. Таким чином, саме гол Яремчука став переможним і вивів "буйволів" у плей-офф кваліфікації ЛЧ, де на них чекає київське Динамо.

Гент у нервовому поєдинку здолав Рапід Відень – Яремчук і Ко вийшли на Динамо в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів