Генк – Шахтар – 1:2 – відео голів та огляд матчу

3 серпня 2021 Читать на русском

Шахтар оформив вольову перемогу над Генком в рамках 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів і найкращих моментів поєдинку Генк – Шахтар на "Футбол 24".

Після провалу оборони "гірників" на 39-й хвилині Іто подав із правого флангу, а Пол Онуачу переграв Вітао на другому поверсі та вгатив м'яч у сітку.

Шахтар здобув вольову перемогу над Генком у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів – заміни Де Дзербі врятували гру

Шахтар зумів відігратися на 62-й хвилині. Муньйос збив Педрінью у власному штрафному майданчику, і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий узявся виконувати Тете й таки переграв голкіпера, хоч і не без труднощів. На 81-й Марлос майстерним пасом з глибини знайшов у карній зоні Генка Ісмаїлі, той прострілив уздовж воріт, і Алан Патрік замкнув дальню стійку.

До слова, матч-відповідь вже незабаром – 10 серпня, початок зустрічі о 20:30. Нагадаємо, що з нового сезону УЄФА скасував правило виїзного гола.