Генк підійде до матчу проти Шахтаря з чудовим настроєм – "магістри" нарешті виграли в чемпіонаті

7 серпня 2021 Читать на русском

Генк паралельно з матчами проти Шахтаря намагається владнати проблеми у внутрішньому чемпіонаті.

Чемпіонат Бельгії, 3 тур

Кортрейк – Генк – 1:2

Голи: Шевальє, 18 – Онуачу, 52, Муньйос, 90+2

Підопічні ван ден Брома набрали лише очко в перших двох турах, натомість суперник міг похизуватися двома перемогами. Саме Кортрейк і відкрив рахунок на 18-ій хвилині, коли Шевальє завершив просту комбінацію.

Шахтар – Олександрія – 1:2 – відео голів та огляд матчу

Генк відігрався вже по перерві. Вкотре рятівником "магістрів" став Пол Онуачу. Довготелесий нігерієць тероризував оборону Шахтаря, а тепер дісталося і гравцям Кортрейка. Форвард гостей забив у своєму звичному стилі, замкнувши подачу з кутового. В останні хвилини Генк був ближчим до перемоги і таки досягнув свого. Три очки вирвав лівий захисник Муньйос, який у першому матчі з Шахтарем запам'ятався жахливими помилками.

Зарядись енергією нестримного футболу, переглядаючи улюблені матчі Ліги чемпіонів разом із коктейлями на основі преміальної Żubrówka Czarna! Дізнатись більше про Zubrowka Czarna та коктейлі тут.

Тепер "магістрам" слід зосередитися на Лізі чемпіонів. 10 серпня бельгійці на виїзді спробують відігратися після домашніх 1:2 від Шахтаря у третьому раунді кваліфікації.

Олександрія сенсаційно перемогла Шахтар – перша поразка Де Дзербі в УПЛ перед поєдинком проти Генка в ЛЧ