Гасперіні пояснив, чому Маліновський почав гру з Ювентусом у запасі – українець приніс перемогу Аталанті

18 квітня 2021 Читать на русском

Головний тренер Аталанти Джан П'єро Гасперіні прокоментував перемогу над Ювентусом в рамках 31-го туру Серії А.

"Знали, як обіграти Ювентус, попри те, що це дуже хороша команда. Ми здобули важку перемогу і пишаємося цим. Поки що рано говорити про досягнення мети, але ці три очки вселяють впевненість.

Маліновський забив переможний гол – відеоогляд матчу Аталанта – Ювентус

Чому Маліновський не вийшов з перших хвилин? Я думав про увесь поєдинок. У нас вилетіли Хатебур та Ромеро. Це важливі гравці, особливо у схемі гри з чотирма захисниками. Я обрав Йоакіма Меле, а не Руслана, бо думав про всі 90 хвилинах гри. Нам потрібна була інтенсивність і легкість протягом усього поєдинку, а гра у три захисники сприяє цьому", – цитує Гасперіні mondobianconero.

Додамо, що Руслан Маліновський вийшов на поле в середині другого тайму за рахунку 0:0. Саме українець забив єдиний гол у звітному поєдинку та приніс Аталанті першу перемогу за 20 років у матчах з Ювентусом.

Маліновський фірмовою гарматою приголомшив Ювентус, зірвав 20-річні чари та затягнув Аталанту в топ-3 Серії А