Ганебне повернення Нойєра у відеоогляді матчу Саарбрюкен – Баварія – 2:1

2 листопада 2023 Читать на русском

Саарбрюкен обіграв Баварію в Кубку Німеччини з рахунком 2:1. Дивіться голи та огляд матчу на Футбол 24.

Матч другого туру Кубка Німеччини між Саарбрюкеном і Баварією перебував під загрозою зриву через сильний дощ – гра господарів проти дрезденського Динамо в неділю була скасована через залите водою поле. Лише після остаточної перевірки в день гри в середу вранці міське керівництво дало зелене світло на проведення матчу. Баварія зітхнула з полегшенням – клуб не хотів переносити гру на невстановлену дату.

Історія повторюється: рівно 23 роки тому Баварія вилетіла з Кубка від команди четвертого дивізіону

І зараз, напевно, про це вже шкодує. Незважаючи на досить ранній гол Томаса Мюллєра на 16-й хвилині, чинний чемпіон Німеччини примудрився програти. Господарі забили по голу в компенсований час до кожного з таймів. На 45+1-й хвилині забив Патрік Зонтмаєр, на 90+6-й - Марсель Гаус.

Востаннє Баварія вилітала від команди нижче другого дивізіону рівно (!) 23 роки тому.

Баварія сенсаційно вилетіла з Кубка Німеччини від команди з третього дивізіону – Нойєр повернувся, Де Лігт травмувався