Гладкий наздогнав Ярмоленка у таблиці бомбардирів УПЛ: відеоогляд матчу Верес – Чорноморець – 1:3

4 березня 2023 Читать на русском

Верес поступився Чорноморцю у 16-му турі УПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Чорноморець виграв перший тайм завдяки дебютному голу Бадібанга в Україні. Бельгієць випередив захисника і чітко реалізував вихід віч-на-віч з кіпером.

Чорноморець на виїзді здолав Верес і покинув зону вильоту – гольовий дебют новачків, Григорчук вгадав з замінами

По перерві було значно веселіше. Маткобожик скористався помилкою Непогодова, проте Чорноморець у відповідь ще двічі вразив ворота Вереса. Алефіренко повернув одеситам перевагу, а Гладкий у компенсований час поставив крапку ударом з пенальті. Досвідчений нападник забив вперше з жовтня 2021-го року і наздогнав Андрія Ярмоленка в історичній таблиці бомбардирів УПЛ – по 99 голів.