Франція – Хорватія – 4:2 – відео голів та огляд матчу

15 липня 2018 Читать на русском

Збірна Франції у фіналі ЧС-2018 перемогла Хорватію та стала чемпіоном світу-2018. Дивіться відео голів та огляд матчу Франція – Хорватія.

Збірна Франції вдруге у своїй історії виграла чемпіонат світу. У фіналі команда Дідьє Дешама з рахунком 4:2 перемогла Хорватію.

Франція перемогла Хорватію та стала чемпіоном світу-2018

На 18-й хвилині фінального матчу ЧС-2018 Франція – Хорватія Маріо Манджукіч після подачі зі штрафного забив у власні ворота. Нагадаємо, "Футбол 24" проводив текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Франція – Хорватія: онлайн-трансляція фіналу ЧС-2018 – як це було

На 28-й хвилині поєдинку рахунок зрівняв Іван Перішіч, пробивши у дальній кут.

На 37-й хвилині арбітр матчу Нестор Пітана після використання VAR призначив пенальті за гру рукою Перішіча. Вирок впевнено виконав Антуан Грізманн.

На 59-й хвилині французи забили втретє. Відзначився Поль Погба.

За кілька хвилин Кіліан Мбаппе шикарним дальнім ударом забив 4-й гол у ворота Хорватії.

Проте практично одразу ж Льоріс практично повторив фейл Каріуса, подарувавши м'яч Манджукічу. Хорват подарунком скористався – 4:2.

Франція – Хорватія – 4:2 – відео голів та огляд матчу:

ЧС-2018, фінал

Франція – Хорватія – 4:2

Голи: Манджукіч, 18 (аг), Грізманн, 36 (пен), Погба, 59, Мбаппе, 65 – Перішіч, 28, Манджукіч, 69