Франкфуртська гольова феєрія у відеоогляді матчу Айнтрахт – Фрайбург – 3:3

27 травня 2020 Читать на русском

Айнтрахт із Франкфурта-на-Майні та Фрайбург зіграли в результативну нічию у рамках 28-го туру німецької Бундесліги. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів поєдинку.

У першому таймі команди обмінялися голами. На розкішний постріл Вінченцо Гріфо на 28-й хвилині франкфуртці відповіли курйозним забитим м'ячем у виконанні Андре Сілви.

Несподівана ганьба Байєра у відеоогляді матчу проти Вольфсбурга

Тим часом старт другої половини гри ледь не став вироком для господарів. Фрайбург забив двічі зусиллями Нільса Петерсена (забив головою після стандарту) та Лукаса Хьолера (реалізував вихід віч-на-віч).

Проте, "орли" зуміли відігратися в ендшпілі протистояння. Спочатку Даїчі Камада обікрав оборонця і розстріляв кіпера гостей. А на 82-й хвилині Тімоті Чендлер в один дотик замкнув навіс Костіча з лівого флангу – 3:3!

Вольфсбург знищив Байєр на виїзді, Айнтрахт врятував нічию у матчі з шістьма голами: 28-й тур Бундесліги, вівторок