Фонсека на останніх секундах відібрав у ПСЖ перемогу, Марсель виграв 4-й матч поспіль: Ліга 1

17 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Юрій Яковлев

У неділю, 17 грудня, завершився 16 тур Ліги 1. Рахунки і огляд матчів чемпіонату Франції читайте на "Футбол 24".

Голи: Девід, 90+4 – Мбаппе, 66 (пен)

Центральним поєдинком неділі була зустріч Лілля та ПСЖ. Підопічні Паулу Фонсеки у випадку перемоги наздоганяли Монако за очками, а парижани могли відірватися від Ніцци аж на 7 очок.

Ліон прибив Монако на його полі і наблизився до рятівної зони – колишня ціль Шахтаря забив переможний гол

Перший тайм активніше провів ПСЖ. Підопічні Луїса Енріке значно більше володіли м'ячем, але з 6-ти ударів по воротах у площину прилетів лише один. Лілль взагалі не потурбував Тенаса в перші 45 хвилин. Як наслідок, нулі після першої половини, але у другому таймі ПСЖ таки забив. Допоміг пенальті, який заробив Лукас Ернандес, а реалізував Кіліан Мбаппе. Все йшло до перемоги парижан, але вже в доданий час Джонатан Девід забив гол у відповідь і приніс Ліллю нічию. 1:1 – ПСЖ набрав 37 балів і відірвався від Ніцци на 5 очок. Лілль іде 4-м – 28 пунктів.

В інших матчах Нант удома поступився Бресту, Страсбур без Едуарда Соболя, який просидів всю гру в запасі, на виїзді обіграв Лор'ян. Друга перемога поспіль дозволила ельзасцям відірватися від зони вильоту.

Нарешті набрав ходу форму Марсель, який здобув 4 перемогу поспіль. Команда Дженнаро Гаттузо здолала Клермон і піднялася на 6 місце. Монпельє мінімально впорався з Метцом, а Тулуза і Ренн пішли з поля без голів.

Клубний ЧС-2025: ФІФА офіційно затвердила дати і регламент турніру – відомі майже всі учасники від Європи