5 листопада 2018 Читать на русском

Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу назвало найкращого тренера 14-го туру Прем'єр-ліги.

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека визнаний найкращим тренером 14 туру УПЛ. Португалець набрав 4,8 бала з 5 можливих, повідомляє сайт всеукраїнського об'єднання тренерів з футболу.

Швед – найкращий гравець 14 туру УПЛ

Нагадаємо, у 14 турі УПЛ Шахтар переміг Динамо на своєму полі (2:1). Зауважимо, що Фонсека вгадав з замінами. Тайсон, який вийшов на початку другого тайму, віддав гольову у епізоді з першим забитим м’ячем. Також Віктор Коваленко, який провів на полі менше за 20 хвилин, відзначився переможним голом у ворота Динамо на 90+6 хвилині.

Динамо і Шахтар подарували свято, Швед тягне Карпати, а Чорноморець йде на дно – підсумки 14 туру УПЛ