Феєрія Роми у Лізі Європи у відеоогляді матчу з Серветтом – 4:0

6 жовтня 2023 Читать на русском

У поєдинку 2-го туру ЛЄ Рома розгромила Серветт (4:0). Дивіться відео голів та огляд зустрічі на "Футбол 24".

Вже на 1-й хвилині Серветт міг виходити вперед – Бедіа обікрав двох захисників на лінії штрафного і небезпечно закручував під дальню стійку. Рома відповіла спробою в середині тайму, яка виявилась вдалою: Лукаку з лінії одинадцятиметрового в дотик замкнув простріл з правого флангу.

Ліга Європи: Рома розгромила Серветт, Славія витерла ноги об Шериф з Ковалем, Байєр вистояв з Мольде

У першій ж атаці після відпочинку Белотті отримав закидання у воротарський і з гострого кута подвоїв перевагу римлян. Асистував йому Пеллегріні, який вийшов на заміну. За трохи він забив сам, а згодом зазнав травми і покинув поле. Ще через 7 хвилин Андреа оформив дубль і Рома заспокоїлась. "Вовки" набрали максимум очок і разом зі Славією очолюють турнірну таблицю групи G.