Феєричний дебют 18-річного форварда мюнхенців у відеоогляді матчу Фрайбург – Баварія – 1:3

19 грудня 2019 Читать на русском

У матчі 16 туру Бундесліги мюнхенська Баварія обіграла Фрайбург. Дивіться відео голів та огляд матчу Фрайбург – Баварія.

Мюнхенці відкрили рахунок на 16-й хвилині і, здавалось, поклали початок розгрому суперника. Однак господарі не знітились і по перерві рахунок зрівняли. Ключовим став вихід на поле 18-річного Джошуа Зіркзеє: на 90 хвилині юний футболіст вийшов на поле замість Коутінью, а вже через дві хвилини дебютант Бундесліги забив свій перший гол за основну команду Баварії. Остаточний рахунок у матчі встановив Серж Гнабрі.

Коутінью грає за Баварію у дитячій формі через недалекоглядність клубу

Після цієї перемоги Баварія піднялася на третє місце турнірної таблиці. Мюнхенці за додатковими показниками випередили дортмундську Борусію. Лідирує в чемпіонаті Німеччини РБ Лейпциг.

Баварія у доданий час вирвала перемогу над Фрайбургом, Борусія М здолала Падерборн: 16-й тур Бундесліги, середа