Феєрична перестрілка у відеоогляді матчу Борусія Д – Хоффенхайм – 3:2

28 серпня 2021 Читать на русском

Дортмундська Борусія у 3-му турі німецької Бундесліги вирвала перемогу в Хоффенхайма. Дивіться відео забитих м'ячів і найкращих миттєвостей поєдинку.

"Джмелі" відкрили рахунок у дебюті другого тайму. Красива комбінація дортмундців завершилася точним ударом Джованні Рейни з лінії штрафного.

Баварія виграла 12:0 у матчі Кубка Німеччини – це не найбільший погром в історії клубу

Гості відігралися за 12 хвилин: Гейгер кинув Крістофа Баумгартнера в прорив, а той переграв Кобеля в ближньому бою. Згодом Джуд Беллінгем класно зіграв на підборі й з льоту пробив точно в дальній кут. Та на 90-й Мунас Даббур замкнув дальню стійку після кутового у виконанні Руді. Але за хвилину епічна атака "джмелів" із кількома сейвами Баумана таки завершилася точним добиванням Ерлінга Холанда.

Борусія Д завдяки голу Холанда на останніх хвилинах вирвала перемогу у Хоффенхайма