Помста Реброва та близькість історичного досягнення у відеоогляді матчу Ференцварош – Динамо Загреб – 2:1

17 вересня 2020 Читать на русском

Ференцварош Реброва мінімально здолав Динамо Загреб у 3-му квалфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу Ференцварош – Динамо Загреб.

Ференцварош блискавично відкрив рахунок в матчі, Ловренчіч замкнув подачу Нгуена. Динамо відігралось на 23 хвилині, коли Узуні переправив м'яч у власні ворота. Однак, форвард виправився в другому таймі, обікравши захисника та впевнено реалізувавши вихід віч-на-віч.

Ліга чемпіонів: Мілевський і Хачеріді програли Маккабі Т.-А., Станковіч вилетів від кіпріотів, Мольде вийшов на Реброва

Таким чином, Ференцварош Реброва помстився Динамо Загреб за минулорічний виліт з Ліги чемпіонів та впритул наблизився до групового раунду Ліги чемпіонів – останнім суперником стане норвезький Мольде. Додамо, що угорці можуть вийти до групового етапу ЛЧ вперше з 1995 року.

Ференцварош взяв реванш у Динамо З – Ребров та інші українці за крок до виходу в ЛЧ, історична перемога