Фавр: Борусія Д може отримати багато корисного з другого тайму матчу з Барселоною

18 вересня 2019 Читать на русском

Головний тренер Борусії Д Люсьєн Фавр прокоментував нічию з Барселоною (0:0) у матчі 1 туру групового раунду Ліги чемпіонів.

"Ми провели дуже хороший другий тайм. Нам вдавалося більше контролювати м'яч, ми грали набагато терплячіше і створили досить багато моментів.

Борусія Д – Барселона – 0:0 – відеоогляд матчу

У другому таймі ми краще пресингували, високо зустрічали суперників. Ми можемо отримати багато корисного з другого тайму. У першій половині ми провели 10-15 хороших хвилин, потім вони стали домінувати", – цитує Фавра офіційний сайт УЄФА.

У 1 турі групового етапу Борусія Д та Барселона зіграли у суху нічию.

Борусія – Барселона: Дортмунд нищить фаворита ЛЧ, та німці і судді вирішують все – чорний вечір капітанів і жах Мессі