Фатальні помилки Магуайра та Вокера у відеоогляді матчу Англія – Данія

15 жовтня 2020 Читать на русском

Збірна Англії несподівано поступилася Данії (0:1) у 4 турі Ліги націй. Дивіться відеоогляд матчу.

Перший тайм складався спокійно і майже без моментів, допоки англійці самі не вигадали собі проблеми. На 35 хвилині Магуайр після "дубового" прийому м'яча був змушений іти в жорсткий підкат, який завершився для центрбека "Трьох левів" другою жовтою карткою і вилученням.

Ліга націй: Соломон асистом долучився до дивовижного камбеку Ізраїлю, бенефіс Жоти та Лєвандовскі, Англія програла Данії

Майже відразу "наварив" і Вокер. Представник Манчестер Сіті сфолив у власному карному майданчику, коли ситуація цього зовсім не вимагала. Еріксен чітко реалізував вирок, а більше голів у матчі не було. 0:1 – сенсаційна перемога Данії на виїзді.