Фанати Црвени Звезди гучно відзначили повернення футболу на трибуни – яскраві кадри

3 червня 2020 Читать на русском

Чемпіонат Сербії другий у Європі після Білорусі, де на футбольні матчі дозволяють пускати глядачів.

Поєдинок 1/4 фіналу національного Кубка, в якому Црвена Звезда на виїзді обіграла Інджію (1:2), запам'ятався перфомансом ультрас гостей.

Црвена Звезда стала чемпіоном Сербії – знаменитий переможець ЛЧ виграв перший трофей у статусі тренера

Уболівальники гучно підтримували своїх улюбленців і палили файєри, за що команда Деяна Савічевіча, яка напередодні здобула дострокове чемпіонство, відплатила виходом у півфінал Кубка.

До слова, глядачів на футбольні матчі у Сербії почали пускати з 1 червня. Однак діють обмеження – не більше однієї тисячі уболівальників на поєдинку.

Божевілля у Югославії, зникнення клубів у Китаї і шалена нічия 5:5: навколо світу за 800 слів