Фанати Лідса влучили з ракетниці у Фреда і ще одного гравця Манчестер Юнайтед – FA розслідує інцидент

21 лютого 2022 Читать на русском

Деякі прихильники Лідса не змогли пережити невдачі своєї команди у протистоянні з "червоними дияволами" в 26-му турі АПЛ.

Після третього забитого м'яча МЮ, автором якого став Фред, з трибун Елланд Роуд полетіли ракети. Одна з них влучила в бразильського екс-хавбека Шахтаря, інша – у голову 19-річного Антоні Еланги. Останньому знадобилася допомога лікарів, повідомляє Sky Sports.

Зняття "стандартного прокляття" у відеоогляді шаленого матчу Лідс – Манчестер Юнайтед – 2:4

До слова, вперше з ракетниць в бік поля почали стріляти ще на 34-й хвилині, коли Харрі Магуайр відкрив рахунок. Футбольна асоціація Англії вже відкрила провадження і розпочала розслідування інциденту. Обидва тренери висловили обурення такою поведінкою вболівальників.

Поєдинок завершився перемогою МЮ з рахунком 4:2. Фред та Еланга записали до свого активу вирішальні голи, які допомогли манкуніанцям зберегти місце в топ-4 АПЛ.

Манчестер Юнайтед перестріляв Лідс у дербі – йоркширці оформили камбек з 0:2 за хвилину, Рангнік врятував гру замінами