FA висунула нове звинувачення на адресу тренера Фулхема

27 березня 2023 Читать на русском

Марку Сілва був звинувачений у неправомірній поведінці за коментарі, які він зробив після поразки своєї команди в Кубку Англії від Манчестер Юнайтед (1:3).

Сілва був вилучений під час гри через інцидент на 72-й хвилині, за підсумками якого рефері Кріс Кавана призначив пенальті на користь Манчестер Юнайтед.

Зірка АПЛ може отримати дискваліфікацію на півроку за поштовх арбітра

Футбольна асоціація (FA) стверджує, що коментарі Сілви після матчу "являють собою неналежну поведінку, оскільки мають на увазі упередженість і/або ставлять під сумнів чесність офіційної особи матчу і/або завдають шкоди репутації гри".

45-річний Сілва має дати відповідь на ці звинувачення до середи, 29 березня. Про це інформує ВВС.

Раніше тренера звинуватили в образливій поведінці стосовно суддівської бригади кубкового матчу з Манчестер Юнайтед. Повідомлялося, що Сілва кинув пляшку з водою в бік помічника арбітра.

Два вилучення, дубль Фернандеша – Манчестер Юнайтед у важкому матчі здобув перемогу у чвертьфіналі Кубка Англії