Ейбар у рідних стінах поступився Кадісу

30 жовтня 2020 Читать на русском

В рамках 8-го туру Прімери Кадіс на виїзді впевнено переміг Ейбар. Рахунок та звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Ейбар у рідних стінах приймав Кадіс. Наприкінці першого тайму гості оформили собі комфортну перевагу у рахунку. Спочатку відзначився Негредо, а за кілька хвилин Сальві поклав ще один. "Зброярі" ж у першому таймі не завдали жодного удару у площину воріт.

Гвардіола відповів на запрошення потенційного президента Барселони повернутись у каталонський клуб

Після перерви Кадіс забив ще раз, але гол було скасовано через офсайд. Ближче до закінчення матчу гравці Ейбара перехопили ініціативу і навіть кілька разів загострили ситуацію біля воріт суперника, але відквитати хоча б один м'яч не змогли. Зрештою, фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу Кадіса – 0:2.