Евертон – Манчестер Сіті: відеотрансляція матчу АПЛ, в якому Зінченко повернувся в стартовий склад "містян" – як це було

28 вересня 2019 Читать на русском

Чинний чемпіон Англії в рамках 7-го туру англійської Прем'єр-ліги переміг Евертон. Стартові склади та посилання на онлайн-трансляцію матчу були в цій новині на "Футбол 24".

Матч Евертон – Манчестер Сіті розпочався о 19:30 за київським часом і завершився важкою перемогою "містян". Рахунок у першому таймі відкрив Габріел Жезус, однак дуже швидко "ірискам" вдалося зрівняти його зусиллями Доменіка Калверт-Льюїна. В другому таймі нічия трималася до 71-ї хвилини, коли класним ударом зі штрафного відзначився Ріяд Марез, а наприкінці поєдинку господарів добив Рахім Стерлінг – 1:3.

"Футбол 24" проводив текстовий онлайн зустрічі, а відеотрансляцію поєдинку можна було переглянути безпосередньо в цій новині.

Стартові склади

Евертон: Пікфорд – Коулмен, Кін, Міна, Дінь – Шнайдерлен, Делф – Волкотт, Сігурдссон, Рішарлісон – Калверт-Льюїн.

Запасні: Льоссль, Холгейт, Сідібе, Девіс, Івобі, Тосун, Мойзе Кін.

Манчестер Сіті: Едерсон – Вокер, Отаменді, Фернандінью, Зінченко – Де Брюйне, Родріго, Гюндоган – Марез, Жезус, Стерлінг.

Запасні: Браво, Агуеро, Б.Сілва, Д.Сілва, Менді, Канселу, Фоден.

Класика родом із дитинства, дербі вундеркіндів у Мадриді та візит Графа до Генуї: топ-5 матчів євровікенду