Естремадура – Ов'єдо: Лунін знову у стартовому складі – онлайн-трансляція битви за виживання

7 березня 2020 Читать на русском

Естремадура приймає Ов'єдо у 31-му турі Сегунди. Андрій Лунін розпочне гру з перших хвилин. Онлайн-відеотрансляція матчу – в цій новині на "Футбол 24".

Матч та онлайн-трансляція Естремадура – Ов'єдо стартує о 17:00 за київським часом. У минулому турі астурійці перервали серію без перемог, а Андрій Лунін провів перший "сухий матч" за Ов'єдо. Український голкіпер опинився у старті і на цей матч.

Лунін контактував з босом Реала: українець випередив Кепу та Доннарумму, але чекає на остаточний вердикт Зідана

Для обох команд поєдинок є дуже важливим з точки зору боротьби за виживання, позаяк і Ов'єдо, і Естремадура наразі перебувають у зоні вильоту.

Естремадура – Ов'єдо: пряма відеотрансляція матчу з Андрієм Луніним у складі