Естонія обіграла фінів та продемонструвала майстер-клас Україні, Кіпр з присмаком поразки вирушить до Харкова

4 червня 2021 Читать на русском

Відбулись товариські поєдинки з учасниками Євро-2020. Читайте звіт на Футбол 24.

Товариські матчі

Фінляндія – Естонія – 0:1

Гол: Саппінен, 59 (пен.)

Угорщина – Кіпр – 1:0

Гол: Шафер, 36

Іспанія розписала нічию з Португалією – феєричне марнотратство Морати врятувало "селесао"

Фіни вважались фаворитом у спарингу проти збірної Естонії, але поплатились за недооцінку суперника. Експериментальний стартовий склад господарів дозволив естонцям забрати ініціативу у першому таймі. Після перерви гості відкрили рахунок, цей гол і став вирішальним у поєдинку. Нагадаємо, у березні Україна зустрічалась з фінами в рамках кваліфікації до ЧС-2022 і також недооцінила суперника, розписавши нічию (1:1).

Угорщина мінімально обіграла Кіпр та з хорошим настроєм готується до Євро-2020, де на неї очікує група смерті (Португалія, Німеччина, Франція). Натомість Кіпр необтяжений континетальною першістю, але вже 7 червня зустрінеться на виїзді із збірною України в рамках товариської зустрічі. Поєдинок відбудеться у Харкові.

"Не розумію, чому хейтять хлопця": Україна взяла напівреванш за велику ганьбу, або Як можна було програти "тюленям"?