Епічний хет-трик і провал команди Моурінью у відеоогляді матчу Динамо З – Тоттенхем – 3:0

18 березня 2021 Читать на русском

Динамо Загреб здійснило сенсаційний камбек у матчі-відповіді 1/8 ЛЄ проти Тоттенхема. Дивіться відео голів та огляд поєдинку.

Підопічні Моурінью мали гандикап у два м'ячі, але примудрилися його розгубити. Зустріч перетворилася на бенефіс Міслава Оршіча, який оформив хет-трик.

Ліга Європи: Тоттенхем зганьбився у Загребі, Арсенал втримав комфортну поразку, Сольдадо вивів Гранаду в 1/4 фіналу

Нападник Динамо забив двічі у другому таймі – спочатку обвідним ударом поцілив точно у дев'ятку, а потім розстріляв Льоріса з близької відстані. Матч перейшов у екстра-тайм, де нерви загребців виявилися міцнішими. Оршіч накрутив кількох суперників, пробив у ближній кут і побіг святкувати історичний успіх своєї команди.