Епічні фейли захисника та голкіпера призвели до курйозного гола – відео провалу року

4 березня 06:00 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

У чемпіонаті Чилі забили найдивовижніший автоголо у поточному сезоні.

У матчі чилійської Прімери В другого туру Сан-Маркос здобув перемогу над Універсідад Консепсьон з рахунком 3:1. Захисник Даніеле Вісенсіо відзначився дивним автоголом.

Одноклубник українця вибухнув нестандартною бісіклетою – відео шедевра

Під кінець першого тайму оборонець Сан-Маркоса перехопив передачу у своїй штрафній. М'яч піднявся високо у повітря. Голкіпер дивився як Вісенсіо підіймається з газону й обидва гравці втратили концентрацію буквально на хвилину. У той момент, м'яч вже опускався на поле і полетів у ворота. Ворота вже не встиг врятувати свою команду.

Сан-Маркос у турнірній таблиці перебуває на другій сходинці з трьома балами. Універсідад Консепсьон розташувався на 13 місці без набраних очок.