Екс-зірка Карпат сконфузився, виконуючи пенальті в чемпіонаті Іспанії – Барселона може вкрасти перше місце

17 березня 12:02 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Депортіво, який намагається повернутися у Сегунду, оступився перед власними вболівальниками.

Напередодні у третьому за силою дивізіоні Іспанії Депортіво на своєму полі сенсаційно втратив очки з одним із аутсайдерів – Сабаделем (1:1). Господарі пропустили під завісу першого тайму і навіть мали шанс завершити поєдинок поразкою, зумівши відігратись лише на останній хвилині зустрічі.

Екс-зірка Карпат запалює в Іспанії – перевершив Довбика та Беллінгема, націлився на рекорд легенди збірної Бразилії

Однак, можна було б не доводити гру до валідольного фіналу, якби на 65-й хвилині Лукас Перес реалізував пенальті. Екс-зірка Карпат підійшов до м'яча, але в момент удару послизнувся і пробив по горобцях.

Ця нічия похитнула беззаперечну перевагу Депортіво на вершині турнірної таблиці: клуб з Ла-Коруньї залишається лідером, але лише на одне очко випереджає Барселону Б і Хімнастік. Нагадаємо, тільки перша сходинка дозволяє напряму вийти у Сегунду.

Золоті 90-ті: президент Ліберії карав Динамо двічі, Шева поруч з бандитом, голий зад Верона і ще 29 фото "старої школи"