Екс-зірка Арсенала влаштував бенефіс у дебютному матчі після повернення в Ліон – форвард "погрожує" Динамо

10 липня 2022 Читать на русском

Ліон розпочав підготовку до сезону 2022/23. Нападник Александр Ляказетт став одним із героїв першого спарингу.

Товариський матч

Бур-ан-Бресс – Ліон – 2:4

Голи: Ель Уаззані, 82, 90 – Ляказетт, 7, Ауар, 50, Дембеле, 57, Ломамі, 69

Вже на 7-й хвилині Ляказетт, який повернувся у Ліон після 5-ти років в Арсеналі, відзначився першим же ударом. Нападник вдало зіграв на добиванні, забивши гол у дебютному матчі. Екс-нападник збірної Франції міг віддати ще кілька гольових передач, але партнери хибили після його розкішних пасів.

Лукаку забив перший гол за Інтер після повернення – відео розгромної перемоги з рахунком 10:0

На другий тайм Ліон вийшов у іншому складі (11 замін) і забив ще тричі. Лише за рахунку 4:0 на свою користь підопічні Петера Боса дозволили суперникам забити двічі у відповідь. До слова, вінгер Шахтаря Тете вийшов у старті та відіграв перший тайм.

Зауважимо, наступним суперником Ліона стане київське Динамо – на 12 липня між українською і французькою командами заплановані одразу два матчі.

Люцерн – Динамо: Бущан як гравець матчу, 75 хвилин мук, тривога перед ЛЧ – жах лідерів і резервів проти аутсайдера