Екс-хавбек Порту вийшов на заміну у Туреччині й одразу заробив червону – мати на трибунах не витримала ганьби

18 вересня 2022 Читать на русском

Колишній півзахисник Порту Шоя Накадзіма назавжди запам'ятає дебютний поєдинок за Антальяспор на домашній арені. Щоправда, зі знаком мінус.

У 7 турі турецької Суперліги Адана Демірспор на виїзді розгромив Антальяспор (3:0) у матчі з трьома вилученнями. Одне з них заробив Шоя Накадзіма.

Голкіпер Фіорентини став "героєм" матчу Ліги конференцій – хотів показати клас, але результативно сконфузився

28-річний японець, який перебрався до "скорпіонів" 8 вересня на правах вільного агента, з'явився на полі на 59 хвилині та чи не одразу брутально прямою ногою влетів у суперника. Спершу арбітр показав Накадзімі жовту картку, але після перегляду VAR змінив своє рішення й вилучив хавбека.

Шоя був відверто розчарованим. Особливої уваги заслуговує його сім'я, яка шокованою сиділа на трибунах, а його матір взагалі закрила очі.

Для колишнього гравця збірної Японії це була лише друга гра у футболці Антальяспора. У минулому турі він провів 8 хвилин проти Кайсеріспора, результативними діями не відзначався.

"Ах! Це ж ви влучили у стійку": промах століття від німця, або Як це – бути омитим всіма стічними водами