Екс-хавбек Динамо забив у другому матчі поспіль – відео елегантного переможного удару з Бразилії

25 квітня 2023 Читать на русском

Півзахисник Ботафого Че Че знову відзначився результативною дією за бразильський колектив.

Бразильська Серія А, 2-й тур

Байя – Ботафого – 1:2

Голи: Жакаре, 42 – Сантос, 29, Че Че, 78

Ботафого другий тур чемпіонату проводив на виїзді. На перерву колективи пішли за рахунку 1:1. Дуель Че Че розпочав на лаві для запасних, але з'явився на 62 хвилині.

Екс-динамівець оновив рекорд сезону в УПЛ – перевершити майже нереально

Вже за кілька миттєвостей 30-річному хавбеку вдалось забити – дальній удар став результативним і, як виявилось пізніше, ще й переможним. Цікаво, що Че Че забив у другому матчі за Ботафого поспіль.

Нагадаємо, бразилець виступав за Динамо у сезоні 2018/19, провівши 16 поєдинків. Тоді кияни за 5 мільйонів продали його Сан-Паулу.

Усе почалося із шантажу Динамо, або Чому Цітаішвілі не став динамівським Мудриком