Екс-гравці збірної України допомогли Ордабаси вийти у чвертьфінал Кубка Казахстану – Бєсєдін не отримав навіть крихтlight

14 квітня 16:24 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Ордабаси в 1/8 фіналу кубкового турніру на виїзді здолав Тараз (2:0) і пробився у наступну стадію змагань.

Кубок Казахстану, 1/8 фіналу

Тараз – Ордабаси – 0:2 (0:2)

Голи: Регіналдо, 36, Тунггішбаєв, 37

Легіонер Динамо достроково став чемпіоном в Європі – форвард зможе зіграти проти киян в ЛЧ, але є одне "але"

У неділю, 14 квітня, відбулась частина матчів 1/8 фіналу Кубка Казахстану. В одному з них Тараз приймав Ордабаси, за який виступає одразу троє українців. Захисник Ігор Пластун вийшов в основі, а хавбек Євген Макаренко з'явився після перерви і заробив жовту картку.

Гості здобули впевнену перемогу (2:0) і пробили до чвертьфіналу. Ще один наш земляк – екс-форвард Динамо Артем Бєсєдін – всю гру провів на лаві запасних, а хорватський екс-хавбек Зорі Ловро Цвєк відіграв 62 хвилини.

Нагадаємо, раніше у чвертьфінал вже кваліфікувались Кайрат, Астана, Тобол та Кизил-Жар.

Шахтар домучив перемогу над Ворсклою в матчі УПЛ та відірвався від Динамо – вилучення Зубкова, магія Судакова і Кевіна