Екс-голкіпер Манчестер Юнайтед голом на останній хвилині врятував свою команду від поразки

20 липня 2020 Читать на русском

Данський воротар Андерс Ліндегор ефектно нагадав про себе у чемпіонаті Швеції.

У матчі 9-го туру чемпіонату Швеції Гельсінборг на виїзді зустрічався з Фалькенбергом. Легендарний клуб, поступаючись з рахунком 0:2, на 80-й хвилині спромігся скоротити рахунок, однак все йшло до поразки. Аж поки своє слова не сказав колишній голкіпер Манчестер Юнайтед Андерс Ліндегор.

Істанбул Башакшехір вперше виграв Суперлігу і став лише шостим чемпіоном Туреччини за всю історію

На останній хвилині матчу гості отримали право на кутовий і у штрафний майданчик свого колеги побіг і воротар Гельсінборга. Після навісу Мартіна Олссона саме данський кіпер виявився найспритнішим і зумів головою поцілити у кут воріт, врятувавши свою команду від поразки.

Нагадаємо, Ліндегор виступав за "червоних дияволів" з 2011 по 2015 роки. Окрім того, встиг пограти на Туманному Альбіоні за Вест Бромвіч, Престон та Бернлі. З 2019 року захищає кольори Гельсінборга.