Екс-форвард Манчестер Юнайтед Велбек нагадав про себе фантастичною бісіклетою – він не забивав майже рік

7 липня 2020 Читать на русском

Нападник англійського Уотфорда Денні Велбек забив розкішний м'яч у поєдинку 34-го туру Прем'єр-ліги проти Норвіча.

Фактурний форвард забив "канаркам" на старті другого тайму, коли рахунок був рівним – 1:1.

Форвард Депортіво Сантос розкішною бісіклетою змусив пригадати шедеври Бейла та Роналду

На 55-й хвилині Уотфорд утік в швидкісну контратаку, яка ледь не завершилася перехопленням. Проте, оборонець Норвіча невдало вибив м'яч і той відскочив до Велбека. Екс-нападник МЮ до такого розвитку подій був готовий – він класно поклав корпус і забив фантастичним ударом через себе в падінні.

До слова, для Денні Велбека це лише другий гол у нинішньому сезоні. До цього він забивав Суонсі в рамках Кубка ліги ще у вересні.

"Зінченко – найбільший пройдисвіт Ман Сіті": фани лупцюють українця за унікальний фейл в АПЛ, але він видав матч сезону