Двоє гравців Руха моторошно зіштовхнулись в матчі УПЛ – обох забрали до лікарні

19 квітня 2023 Читать на русском

Жахливий інцидент трапився в перенесеному матчі 10-го туру УПЛ між Рухом та Інгульцем.

В середині першого тайму Віталій Роман та Мар'ян Мисик зіштовхнулись головами в неігровому епізоді, але вони змогли продовжити гру.

Верес став лідером УПЛ за несподіваним показником – Динамо не потрапило навіть у топ-5

Тривало це недовго: вже на 28 хвилині обох гравців замінили, після чого забрали на кареті швидкої допомоги, аби їх оперативно доставили до лікарні.

До слова, Інгулець здобув мінімальну перемогу над Рухом (1:0), львів'яни догравали поєдинок в меншості через другу жовту Соломона-Отабора.

Інгулець переміг Рухом у скандальному матчі без VAR – Кривушкін призначив суперечливий пенальті й вилучив Соломона