"Другий тайм був найгіршим за час роботи Петракова зі збірною України", – Шаран

22 вересня 2022 Читать на русском

Головний тренер Миная Володимир Шаран поділився враженнями від поєдинку Ліги націй між збірними Шотландії та України.

"Підсумковий результат, звичайно, засмутив, але, все по грі. В першому таймі збірна України зіграла більш-менш рівно, а стартові 10 хвилин – взагалі здорово. Та другий тайм у виконанні "синьо-жовтих" був найгіршим за час роботи з командою Олександра Петракова.

Збірна України отримає підсилення з СК Дніпро-1

Шотландія задавила нас пресингом. Господарі поля переважали збірну України в бажанні, в боротьбі. Українці надто академічно грали в нападі, і чомусь після перерви виходили з оборони в атаку завдяки коротким та середнім передачам. Було чимало браку. Думаю, треба було закидати м’ячі за спину захисникам – на хід Довбику", – поділився Шаран у коментарі Footboom.

Нагадаємо, Шотландія розбила Україну (3:0) в матчі Ліги націй, очоливши групу 1 дивізіону B – скоти набрали 9 очок. "Синьо-жовті" ж 7 пунктами залишились другими.

"Нас дуже легко прочавлювали": легенда збірної України – про розгром у Глазго, форму Ярмоленка і повагу до Петракова